PIKNIK

Pokud chcete prodávat na 8. Fashion pikniku na Mokropeském statku,registrujte se prosím nejpozději 12. 5. prostřednictvím tohoto formuláře.

Nejčerstvější informace sledujte v události přímo na Facebooku

FP8_familia_plakatFinalsmall

V MINULOSTI JSME PIKNIKOVALI TŘEBA TAKHLE: poster

FASHION PIKNIK VI.

srpen 2016

FASHION PIKNIK V.

tentokrát speciálně pro muže, chlapce i pány! Detaily již brzy! Registrujte se prostřednictvím tohoto formuláře a sledujte událost na facebooku.

 

FASHION PIKNIK IV.

IV Fashion Piknik POSTER

3.(nejen)Fashion pikik CREATIVE HANDMADE

přidejte se k události na FACEBOOKU ať vám nic neunikne ! Nabídku sledujte ZDE

creative plakat

CO:  lokální tvorba od pečení přes šití, vánoční dekorace, kostýmy a knížky…prostě cokoliv, co bylo vytvořeno lokálně

KDY: 14. listopadu aneb předběhněme všechny vánoční trhy a nakupme vánoční dárky lokálně, eticky a v klidu 14:00 – 16:30 /možná už bude zima tak at nemrzneme dlouho.Připravíme svařáček, pokud máte doma nějaká červená vína navíc vemte je s sebou, můžeme udělat hned další :) tzn. přijeďte vlakem nebo pěšky…

KDE: náš oblíbený prostor před nádražím Černošice Mokropsy

Registrace k prodeji ZDE, přihlaste se ať už vyrábíte cokoliv,

co by prostě vaše sousedy mohlo zajímat :-)

REGISTRACE

Už teď nás ale napadlo, že by děti, které se budou na místě vyskytovat mohly vytvořit nějakou ozdobičku a mohli bychom v Mokropsech mít ještě další vánoční strom jen tak pro radost. Možná uděláme i tombolu, aby si něco odnesl i ten, kdo by si náhodou nic nevybral :)

V prodeji bude také knížka Dobrodružství v kuchyni / Děti vaří samy za předvánoční cenu 360,-

 

__________________________________________________________________________________________________

2.Černošický fashion piknik: Back2School

Přidejte se k události na facebooku, ať vám nic neuteče!

image

CO? hadříky dětem, nejen těm předškolním

KDY? 22. srpna 2015 14:30 – 17:30 hod
KDE? prostor před mokropeským nádražím

Druhé vydání černošického pikniku se bude týkat dětí aneb připravujeme dětský butik pod širým nebem.

Vybavte je před nástupem do školky a školy novými kousky za pár korun. Stejně to musíte doma probrat ;-)

Oblečení potřebují i děti menší a úplně malinké a dokonce i ty, které ještě nejsou na světě. Výbavička nepočká :-D Ale…stejně jako u prvního pikniku chceme klást důraz na kulturu obchodu.

Ramínka existují i na dětská oblečení a proto bude možné opět využít štendrů a lan mezi stromy.
Nebude chybět ani piknik stůl s domácími dobrotami, ani dětský koutek.

Tip: Oblečení 0-3: Na prodej si připravte sety třeba po 10 bodýčkách, overálcích, tričkách….Ať nejsme zavaleni hromadami.

registrace

Poplatek pro prodejce 100,-  v ceně prodejní místo, neomezená konzumace v piknikbaru, citronáda a lístek do bohaté tomboly.

Pro každé dítě malá hračka jako dárek :)

1.Černošický fashion piknik

 Přidejte se k události na facebooku, ať vám nic neuteče!

A4_Piknik_fashion_invit (kopie)CO? letní hadrová holčičárna /šatičky, kabelky, botičky a tak/
KDY? 1. srpna 2015 10 – 14 hod
KDE? prostor před mokropeským nádražím

 Bazárků není nikdy dost a dobrot taky ne! Pojďte se sejít, dát si drink a provětrat trošku šatníky a ochutnat sousedské dobroty! Na prodej vyberte pár (třeba max 30?) lepších kousků, které jsou sice krásné, ale vy je prostě nenosíte nebo neunosíte. Budete mít radost, až uvidíte, jak sluší vaší sousedce nebo kamarádce.

Kromě nových úlovků do vašich skříní si prostě s drinkem v ruce, při příjemné muzice můžete probrat nejnovější drby a při tom se třeba opalovat! Prostě letní dýchánek s dobrým koncem pro vaše opomíjené outfity.

KVANTITA

Netahejte žádné ikea tašky ani lodní kufry, sbalte toho prostě pár, ať se zájemkyně mohou v klidu podívat a vybírat a nemusí probírat hromady na dece. Pokud máte doma štendr, přivezte to na něm, pokud nemáte přivezte množství, které se vejde palubního zavazadla, víc raději ne, ať to není hrabárna ;-)

KVALITA

Pokuste se být realistka, vyberte jen ty věci, které byste si sama koupila, věcí jen tak na donošení máme každá asi dost. Šanci tak dostanou kousky, které jste si koupila spíš v nějakém momentálním rozmaru nebo v nějakém přechodném barevném nebo vzorovém období. Rády bychom, aby to nebyla další hrabárna v hromadách, ale spíš holčičí mejdánek s něčím k zakousnutí a několika úlovky do šatny. Všechno zboží tak prosím mějte na ramínkách, zem využijte jedině na boty, díky!

VYSTAVENÍ ZBOŽÍ

K dispozici budou natažené šňůry mezi stromy nebo nějaká jiná varianta, vybavte se tedy ramínky. Pokud máte štendr, vezměte ho ale s sebou. Nějaké máme, ale každý další, který by ulevil stromům je vítán !

Věci zavěste pouze na ramínka nebo pomocí kolíčků na šňůru, na zemi si sice můžete deku dát, ale jen pro účely piknikování popřípadě vystavení bot. Prostě žádná hrabárna, jen pěkně vystavené zboží, všechny to tak máme radši, ne?

DOSTUPNOST

Pojedete-li autem, zaparkovat můžete hned na nádražním parkovišti, o víkendu tam bývá úplně volno.

OBČERSTVENÍ

Vodu si vezměte s sebou v každém případě, bude hic !

Dáša bude mít otevřeno své bistro na kávu nebo cokoliv, bude mít i něco k snědku. Pro prodejkyně bude připraven nealko welcome drink (nesmíme totiž podporovat pití alkoholu na veřejnosti a vůbec alkohol je stejně zlo :)

Ale hlavně, předveďte, jak se oháníte v kuchyni a přineste nějakou dobrotu! Upečte muffiny, sýrové tyčinky, cupcaky (no ty radši asi ne), nebo jen nakrájejte chleba s lučinou, na kostičky meloun a nebo třeba posbírejte, co vám roste po zahradě a přineste to s sebou.

Připraven bude stánek, kam naše dobroty vyložíme a budeme ochutnávat, pokud bude zájem můžeme pak sdílet recepty nebo doporučení. Nápadů na novoty do kuchyně není nikdy dost!

CO S DĚTMI ?

Děti nechejte nejlépe tatínkům, ale i když je přivedete nějak se zabaví v improvizovaném dětském koutku.

CO TU MÁME DÁL?

Šaty dělaj člověka, ale vlasy a tělo taky….těšit se tak můžete na stánek Salonu Lucie a Fyziofitness Černošice, kde se o vás postarají všelijací specialisté!

Dále připravujeme bohatou tombolu o zajímavé ceny – vyhrát můžete různou kosmetiku od redakce OnaDnes.cz, poukaz na členství v Detivarisamy.cz nebo knížku o hubnutí nebo naopak vaření!

sledujte facebook, tam budeme nejaktuálnější !

Pokud TADY (rozuměno v Černošicích a blízkém okolí) provozujete nějaký zkrášlující podnik nebo stříháte vlasy, nebo děláte nehty, nebo pečete dorty prostě něco, co se vždycky hodí mít lokálně, dejte nám vědět, vymyslíme možnost nějaké prezentace. Minimálně si připravte vizitky nebo letáčky.

REGISTRACE aneb CHCI PRODÁVAT

Protože nás organizace a styling akce něco stojí, bude prodejní místo zpoplatněno. Za cenu 100,- na jedno prodejní místo,  v ceně získáte welcome drink, místo pro prodej, lístek do tomboly a neomezenou konzumaci jídla v našem piknik baru.

Abychom mohly v pohodě udělat něco jako zasedací pořádek a mělo to řád a styl, registrujte se k prodeji přes tento

formulář.

partneri

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit