Tak a je to tady. Rozhodly jsme se, že to ještě letos stihneme a srdečně zveme všechny milovnice i milovníky módy a stylové zábavy na čtrnáctý černošický Fashion Piknik!  Bude to opět krásné, barevné a hodně podzimní!

Sejdeme se v sobotu 19. září u mokropeského nádraží a to už v 10 hodin ráno. Najdete nás hned vedle Farmářských trhů.

Proberte opět skříně, komody, šatníky i šatny a vyberte módní kousky, které jste si koupili, ale nakonec je moc nebo dokonce vůbec nenosíte. Rezervujte si své prodejní místo v butiku pod širým nebem a přijďte všechny ty krásy nabídnout vašim sousedkám a jejich kamarádkám.

Pokud máte naopak dojem, že vaše skříně zejí prázdnotou a na podzim a v zimě nebudete mít co na sebe, doražte nakupovat. Butik mezi stromy nabídne opět nepřeberné množství stylů, velikostí i barev oblečení, bot i různých doplňků.

Těšte se na podzimní mejdánek plný módních kreací. Pro vaše pohodlí připravíme opět zkušební kabinku i velké zrcadlo.

A dress code? Podzimní look, ať už je to cokoliv…

Detaily našeho módního mejdánku budeme postupně odhalovat, rozhodně si ho nenechte ujít, další bude až příští rok a to kdo ví jestli! Zájemci o prodej se mohou registrovat tradičně na našem webu www.partyaoslavy.cz/piknik a všechny novinky můžete sledovat také na naší stránce na facebooku @partyaoslavy

Těšíme se! Moc!
Bára a Bára