Budova původní radnice

Riegrova 1209, Černošice

 

06/12 16:30 – 20:30

07/12 11:00 – 19:00

08/12 11:00 – 18:00

 

 

Dům s pečovatelskou službou Černošice

 O AKCI

 O AKCI

Začalo to jako nápad, jak najít využití pro nábytek a vybavení z původní radnice, pro který už není vhodné uplatnění v radnici nové ani na jiných pracovištích města. Z nápadu udělat takový malý Garage Sale přímo z úřadu postupně vznikla myšlenka vytvořit z celé původní, tou dobou už prázdné, radnice, Vánoční dům a rozloučit se tak s místem, odkud se léta řídilo město, stylově, zajímavě a navíc vánočně. Pustili jsme uzdu fantazii, spojili jsme síly s organizátory dobročinné sbírky, oslovili jsme tvůrce ke spolupráci na workshopech a také DPS, ze kterého k nám dorazí jedna kouzelná babička a přečte dětem pohádky. Ve spolupráci s městem pak výsledkem bude víkendový happening, který si společně užijeme, pořídíme dárky, dekorace a navíc přispějeme dobré věci.

Přijďte za námi na chvíli, na odpoledne, na celý den a nebo s námi buďte celý víkend. Nudit se nebudete a navíc si pořídíte něco hezkého pro sebe nebo vaše blízké.

Pokud byste se chtěli účastnit se svou troškou, dejte nám rozhodně vědět. Třeba jestli pečete cukroví na zakázku nebo prodáváte něco, co by se mohlo hodit Ježíškům.

Nezůstaneme o hladu ani žízni. Připravíme čaj, kávu i svařené víno a také něco k snědku na zahřátí i k zakousnutí.

program

Po celý víkend se bude konat prodej nábytku a vybavení z MÚ a sbírka pro Diakonii Broumov. V sobotu a neděli se bude navíc konat Fashion Piknik a workshopy a dílničky. Časy jednotlivých vystoupení a akcí sledujte na facebooku.

NOVINKY SLEDUJTE NA

PÁ 6. 12.

ZAHÁJENÍ

garage sale nábytku

Fashion piknik

WoRKSHOP KVÉTY V POHYBU

Sbírka pro diakonii

Vánoční foodtruck

Babiččino povídání

19:00 čertovo okénko

 

 

SO 7. 12.

garage sale nábytku

Fashion piknik

workshopy (věnce)

HASIČI MOKROPSY UHASÍ VĚNEC

Sbírka pro diakonii

swap vánočních ozdob a dekorací

KOLEDY TUTTE LE NOTE

Vánoční foodtruck

 

 

NE 8. 12.

garage sale nábytku

fashion piknik

WORKSHOPY

swap vánočních ozdob a dekorací

sbírka pro diakonii

KOLEDY

vánoční foodtruck 

 

ÚŘAD STORE

Přijďte si ulovit kousek úřadu a dát věcem druhou šanci. Po stěhovaní do nové radnice zůstala spousta věcí z vybavení úřadu, které se stěhovat nebudou. A nyní se jich můžete za symbolickou cenu ujmout a zažít s nimi ještě spoustu legrace. Přijďte si vybrat stoly, židle, regály a další věci z městského mobiliáře, které už městu dosloužily. Ceny 100 – 200 Kč!

FASHION PIKNIK XIII.

Co by to bylo za obchodní dům bez módních kousků. V rámci Vánočního domu tedy otevíráme 13.  Fashion Piknik. Těšit se můžete na dvacet prodejních stánků a butiků.

WORKSHOPY

Přijďte si vyrobit nebo jen ozdobit adventní věnec nebo jinou dekoraci do vašich vánočních domovů. Pro děti bude připravena malá dílnička, kterou pro ně připraví dětský Klub Beránek, kde si budou moci vyrobit vánoční ozdobičky a/nebo přáníčko do roku 2020. Hasiči si pro vás připraví ohnivou show s hořícím věncem, u toho nemůžete chybět.

KOUZELNÉ POVÍDÁNÍ

Ve spolupráci s místním Domem s pečovatelskou službou jsme pro vás připravili kouzelné povídání s babičkou. V pátek v podvečer se budete moci zaposlouchat do vyprávění jedné babičky. Součastí povídacího pokojíčku bude také prodej výrobků z DPSS! Tak se určitě stavte.

SWAP OZDOB & DEKORACÍ

I vánoční ozdoby podléhají nejrůznějším trendům a módě. Možná máte doma stříbrné a chtěli byste naopak zlaté a nebo byste raději místo blýskavých koulí měli doma ovečky ze slámy. Proberte ozdoby a dekorace, které vám doma leží v krabici a přineste je vyměnit za jiné. Ozdobičky – chudinky, které nikdo nebude chtít, umístíme na Vánoční strom do pokojíčku na zastávce vlaku Černošice Mokropsy pro radost všech.

II. SBÍRKA PRO DIAKONII BROUMOV

První prosincový týden se v DPS koná tradiční charitativní sbírka, my jsme spojili síly s organizátory a domluvili ještě druhou vlnu sbírky. Návštěvu vánočního domu tak můžete i vy využít pro dobrý skutek. Přineste věci, které by mohly posloužit dobré věci v Diakonii v Broumově, sběrné místo bude v jedné z místností úřadu a přinést je budete moci kdykoliv během víkendu.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Budou dobroty, bude vánoční cukroví, bude vánoční hudba a v pátek přijde i Čert. V sobotu vystoupí nejmenší děti z přípravky černošického sboru Tutte Le Note a s dětmi í ze třídy Začít spolu 1.D jsme vyrobili strom přání a malý betlém., ten pak poputuje dělat radost do DPS. Na strom přání budou moci svá přání napsat i vaše děti.

start

OTEVÍRÁME ZA

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

do Vánoc zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny