Svatby

Svatby jsou naší srdcovou záležitostí, nebereme si jich moc a o to více si všechnu přípravu do detailu užíváme. Můžete využít kompletní služby a nebo se můžeme domluvit jen na dílčí pomoci. Nabízíme také zpracování všech svatebních tiskovin, počínaje svatebním oznámením a svatebními novinami konče. Jsme schopné vám nechat na míru vyrobit různé tématické dekorace. Milujeme kreativní výzvy a víme, že detaily dělají celek.

Kompletní služby

Pomůžeme vám vybrat všechy dodavatele pro váš vysněný den přesně podle vašich snů a přání. Můžeme doporučit vhodný catering, DJ, vhodné místo, hudební produkci i dodavatele koláčků. Projdeme s vámi vaše představy a sny a společně jim dáme jasné obrysy.

Konzultace & pomoc

Místo už máte rezervované, ochutnávku dortů máte už za sebou, šaty jsou vyzkoušené prstýnky se upravují, ale pořád máte pocit, že toho zbývá na zařizování nekonečně? Obraťte se na nás a my vám se vším, co zbývá pomůžeme.

Koordinace svatebního dne

Dopřejte kamarádkám volno a nechte je si užít váš den s vámi. O všechno se postaráme my. Popoženeme tetičky i strýčky na místo, rozdáme kornouty s rýží nebo okvětními lístky, pomůžeme fotografovi sehnat všechny vaše příbuzné a dáme znamení hudbě, že má začít hrát.

Grafika

Svatební web

Dekorace

Fotokoutek

Koordinace dne

Program na míru

Mobilní bar Caravan Vivi

Sladký bar